+420 774 402 131 | info@prostorprorodinu.cz

Rodiče nám napsali :

Vždy mě při vyzvednutí dcerky ze školky zaměstnanci informují o průběhu dne. Vím tak vše, co mě zajímá a nemusím se ptát. Docházka ovlivnila život dcery, a to velice pozitivně. Dcera je spokojená a vývojově vidím velké pokroky. Já a manžel jsme tak spokojeni a v době docházky stihneme spoustu práce.
maminka Annabeth (DS Medvídek v Berouně)

Rodiče nám napsali :

Velice milý a vstřícný přístup. Vše perfektní, maximální spokojenost.
maminka Natálky a Kryštůfka (DS Medvídek v Berouně)

Rodiče nám napsali :

Dcerka si zpívá, říká básničky, doma si jen tak sama začne. Je to skvělé, je vidět, jak se dětem věnují. Jen je mi líto, že odcházíme a já jen doufám, že dcerka bude spokojena ve státní školce jako tady u vás. Má to tu ráda.
maminka Ellen (DS Medvídek v Berouně)

Rodiče nám napsali :

Jsme moc rádi, že jsme na tento Prostor narazili a holky sem chodí. Jsme všichni nadšeni. Naše první zkušenost se školkou a velmi pozitivní. Nebudete zakládat školy? :-)
maminka Klárky a Kristýnky (DS Radost, 15.11.2017)

Rodiče nám napsali:

Děkuji Vám všem, obzvláště pečujícím v Hrajeme si, že se Aničce věnovaly a že díky nim Anička dělala velké pokroky ve vývoji. Děkuji taky paní Nedělové, že tento skvělý projekt vede. Velmi mi usnadnil návrat do práce.
maminka Aničky

Rodiče nám napsali:

O Radosti jsme se dozvěděli od kamarádky. Emma se do školky těšila každé ráno, naučila se tam spousta krásných básniček a písniček a velmi se zlepšila v češtině, která není jejím rodným jazykem. Bylo vidět, že se o ni paní učitelky starají s láskou a věnují se jí. Byli jsme velmi spokojeni a je nám líto, že Emma už do Radosti nemůže chodit, protože se stěhujeme. Stále mluví o tom, že se do Radosti jednou vrátí a říká „moje Radost“. 
Emma byla v Radosti opravdu velmi spokojená a my s ní! Mějte se hezky! MUDr. Marta Bartos

Rodiče nám napsali:

Budeme na Vás i všechny členy DS Radost vzpomínat. Jsem moc vděčná za vše co jste pro Adámka udělali, dostal báječný základ do života.
maminka Adámka

 Dětskou skupinu „Hrajeme si“ jsem našla úplnou náhodou zrovna ve chvíli, kdy jsem ji zrovna potřebovala – dvakrát týdně chodím učit, starší syn chodí do školky, ale za soukromé jesle či hlídání pro mladšího syna (18m) bych zaplatila víc, než si vydělám. Už po první návštěvě jsem byla nadšená – prostor uzpůsobený nejmenším dětem, vkusná herna plná (ale ne přeplněná!) nádherných, převážně dřevěných hraček, duhová houpačka… Postupně se seznamujeme s chůvami a moje nadšení roste – mají pro děti nekonečně trpělivosti, chovají se k nim s respektem a něhou a děti mají prostor se zabývat tím, co je zrovna baví. Čekala jsem, že bude pro syna nástup do skupiny obtížný, a přestože samozřejmě není rád, když se s ním loučíme, každé odpoledne vyzvedávám veselé, spokojené dítě, které mi nadšeně ukazuje, co ten den vytvořilo a ještě doma o chůvách mluví. Moc děkuji za tento skvělý projekt, který naší rodině pomáhá přesně tak, jak potřebujeme.“
Martina Vaníková

_Vítkovi docházení do DS Radost velice prospělo. Naučil se mnoho říkadel, písniček atd. Velikým přínosem je, že se Vítek naučil fungovat v kolektivu.

Vítkova maminka, DS Radost

„Moc děkujeme za výbornou péči!“

Maminka Justýnky z DS Radost

„Velmi děkuji za vaši práci. Zejména chci vyzvednout hudební chvilky ve skupině. Barunku tato činnost velmi bavila a obohatila.“

Maminka Barunky

„Srdečně Vám děkuju a děkuju i celému týmu na Hadovce, jsou skvělí“
maminka Toničky, DS Hrajeme si
Musím zdůraznit, jak moc jsme vděčni za veškerou péči, kterou jste našemu synovi od října věnovali. Chůvy jsou skvělé, prostředí krásné. Děkujeme!
                                                                                                 Marcela G.
…“Samozřejmě se nejdříve rádi přijdeme s Maxem podívat a seznámit se blíže s vaším zařízením, ikdyž kontakt na vás jsem získala od maminek dětí, které k vám již docházejí, a děti jsou u vás šťastné a spokojené, a to je pro mne nejlepší reference.“ …
maminka Maxe, zájemkyně o DS Radost

„Na dětské skupině Hrajeme si oceňuji především:

  • možnost adaptačního období, kdy dítě zvyká na neznámé prostředí v přítomnosti rodiče, a ten tak může sám posoudit vhodný okamžik postupného odloučení a nemusí bezmocně čekat za dveřmi
  • estetické a nepřeplácané prostředí a hračky z přírodních materiálů
  • supervizi a vzdělávání pečujících osob

Dcerka chodí do školky od 14 měsíců,je vychovávána hodně kontaktně, a když ji ve školce nechávám, je trošku zamlklejší a ze začátku se jí to asi úplně nelíbilo. Když pro ní však odpoledne přicházím, je veselá a v dobré náladě a vím, že čas strávila spokojeně. Již v necelých dvou letech hodně mluví, zpívá několik písniček, počítá a začíná rozlišovat barvy a myslím, že mnohé se naučila právě v dětské skupině. Jsem ráda, že mám možnost pracovat na částečný úvazek a také, že mám pro svoji dceru kvalitní zařízení, kde ji mohu s klidným svědomím nechat.“

maminka Belén, DS Hrajeme si

„Byli jsme u vás moc spokojeni, vřelé díky všem chůvám (a Edovi). Budeme rádi, když na Markétku na jaře plynule naváže Davídek:-)“. 

maminka Markétky a Davídka, DS Hrajeme si

 

This is a boxed content block. Click the edit button to edit this text.