+420 774 402 131
Prostor pro děti, prostor pro rodiče

Zveme vás do dětské skupiny Jako doma.

Rodičům nabízíme péči o malé děti kvalifikovanými pečujícími osobami, které pracují s respektem k dětským potřebám, zejména formou hry.

Ve skupině jsou maximálně 4 děti, o které se stará jedna až dvě pečující.

Naším hlavním cílem je rozvoj sebeobsluhy, sebeuvědomění a rozvoj komunikačních dovedností dětí tak, aby byly připraveny na hladký vstup do mateřské školy.

Otevřeno máme od pondělí do pátku. Od 7:30 do 14:30 hod funguje dětská skupina. V odpoledních hodinách nabízíme možnost odpoledního klubu (14:30–16:30).

KONTAKT DO SKUPINKY PRO RODIČE DĚTÍ, KTERÉ JAKO DOMA JIŽ NAVŠTĚVUJÍ: 777 515 957, jakodoma@prostorprorodinu.cz

Jako doma

Dětská skupina je rodinného typu a rodiče jsou u nás vítáni stejně, jako vítáme zájem na spoluvytváření prostředí a aktivit pro vaše děti a zpětnou vazbu vaší spokojenosti.

Program: V tomto věku se děti nejvíce učí hrou a nápodobou. Podporujeme jejich kreativitu prostřednictvím vhodných hraček, nejčastěji z přírodních materiálů, a častým pobytem venku. Učíme děti tradicím souvisejícím s koloběhem roku a tvoříme s nimi jejich první malá umělecká díla.

Rozvoj sebeobsluhy a komunikačních dovedností probíhá přirozenou a respektující formou s přihlédnutím k individuali­tě dětí.

Do skupinky můžete nahlédnout zde.

Kdo o děti pečuje? Podívejte se sem.

V odpoledních hodinách zde probíhá Výtvarně-tvořivý klub, Hudebně-pohybový klub a Batolenie.

Co ještě potřebujete vědět?

Ceník pro děti do 3 let

Ceník pro děti od 3 let

Jak bude přihlášení probíhat?

  1. Společně s Monikou naplánujete návštěvu v našem zařízení péče o děti a ověříte si kapacitu pro dny, ve které chcete, aby k nám vaše dítě docházelo.
  2. Následně nám pošlete vyplněnou přihlášku.
  3. Zajistíte si dokumenty, které jsou nutné pro zahájení docházky: evidenční list, smlouvu a potvrzení o postavení na trhu práce. Příslušné formuláře můžete obdržet při prohlídce nebo vám je zašleme elektronicky.
  4. Domluvíte si datum zahájení docházky.

Jak se přihlásit? Zeptejte se Kateřiny

Ochotně vám zodpoví všechny dotazy týkající se dětských skupin První krůčky, První slova, Jako doma a Do malého světa.

odeslat dotaz

A co říkají rodiče?

„Děkujeme za perfektní péči i prostředí. Lepší místo bychom pro Grétku jen těžko hledali. Myslím, že název Jako doma sedí dokonale."

Maminka Grétky (červenec 2023)

„Děkujeme za skvělou péči o Viku a servis pro rodiče. Jsme rádi, že může chodit právě k vám."

Maminka Viky (leden 2023)

„Chcela by som Vam v prvom rade velmi podakovat, za ochotu, starostlivost, laskavost a to v kazdom smere na nasej spolocnej ceste :) Bola som nesmierne spokojna s pecovatelkami v detskej skupine :) Samo sa krasne naucil po cesky s Vami, doma spieva, tancuje naucene pesnicky, odplienkoval sa s pomocou pecovatelek za par dni a co je pre maminku snad to najdolezitejsie, nikdy doma pred odchodem rano do skupinky neplakal, ze by tam nechcel ist :) ten klud pri srdci, ze davate svoje dieta do dobrych ruk, je k nezaplateniu… Dakujem Vam za vsetko a prajem aj do buducna vela stastnych deticiek a maminiek, ktore ku Vam najdu cestu :) Mozem Vas len a len odporucat kazdemu.. Skvely koncept a skvely team!"

Maminka Samíka (srpen 2022)

„Dakujem naozaj velmi pekne za vsetko, od adaptacie az do konca, kazdy den som vedela dopodrobna co Adelka robila alebo ako pokrocila, co ma naozaj velmi tesilo. Basnicky a pesnicky aj vdaka Vam Adelka registruje, co jej aj doma pustame a niektore pohyby ma urcite z DS tak sa ich doma ucime :) Naozaj velka spokojnost!"

Maminka Adélky (březen 2022)

„Moc děkujeme za Vaše služby. S Hrajeme si jsme byli opravdu spokojení – Izaiášek do skupinky chodil téměř dva roky. Počáteční adaptace byla těžší, je ale úžasné, že odchází zvyklý na kolektiv a na tety a s adaptací ve velké školce nemá žádný problém, což je pro mne takový zázrak. Chci moc ocenit a poděkovat především úžasnému týmu pečujících – Monče, Helče a Terezce, které mají úžasný přístup a Izaiáš s nimi byl opravdu moc rád.:) Děkujeme a přejeme hodně štěstí v dalších aktivitách."

Maminka Iziáška (září 2021)

„Valinka byla moc spokojená, byla to její první skupinka a má jen dobré zkušenosti. Já měla strach, jak se jí bude líbit, a nakonec po každé návštěvě vyváděla, protože nechtěla jít domů :-) Vřele budu všem doporučovat."

Maminka Valinky (leden 2021)

„S naším zapojením do skupinky Hrajeme si jsme byly já i dcera velmi spokojené. Dcerka ocenila malý, ale přesto rozmanitý kolektiv dětí, výtvarné a hudební aktivity. Já bych ocenila vstřícný a aktivní přístup pečujících. Například ve vztahu k odplenkování byly se svými zkušenostmi, odvahou a důsledností úspěšnější než my doma ;-) Po půl roce je z našeho stydlivého batolátka už zkušená slečna, která se těší na nástup do státní školky, tak doufám že ji tam nezklamou :-)"

Maminka Dora (prosinec 2020)

„Tedík byl minulý týden ve čtvrtek naposledy u Vás v DS Hrajeme si. Tímto bych Vám chtěla ze srdce poděkovat, hlavně za pomoc, kterou jste mi poskytli jako samoživitelce. Tedíkovi se u Vás moc líbilo, spoustu se toho naučil a chodil do skupinky pokaždé velmi rád, nejen kvůli dětem, ale i kvůli super tetám. Takže ještě jednou mnohokrát díky, jsem Vám velmi vděčná, budu Vás doporučovat dále a kdyby se mi náhodou poštěstilo, tak i další dítko bych k Vám neváhala dát :) Mějte se všichni báječně a přeji mnoho zdarů a štěstí do dalších let!"

Maminka Tedíka (srpen 2020)

„Chválím úplně nejvíce vstřícný přístup vedení i pečujících, a to nejen vůči samotným mrňatům, ale i vůči potřebám rodičů. Oceňuji snahu poskytnout dětem co možná nejkvalitnější péči včetně stravování, dcerka i my rodiče jsme moc spokojení. Naše ratolest se do skupinky vždycky moc těší, má ráda kolektiv dětí, učí se tvořit, tancuje, zpívá, chodí se proběhnout na hřiště s kamarády… prostě hromada prima rozvíjecích aktivit. Stejná pochvala patří i DS Medvídek v Berouně! "

Maminka Barunky (únor 2020)

„Všem z Prostoru pro rodinu bych ráda poděkovala za vaši péči, přístup, komunikaci a mnohdy vstřícné kroky. Rozárka u vás byla moc spokojená, já také. Moc nás mrzí, že musíme skupinku opustit. Ještě jednou děkujeme a přejeme vám všem jen to nejlepší."

Maminka Rozárky (leden 2020)

Naši partneři