+420 774 402 131
Prostor pro děti, prostor pro rodiče

Dětská skupinka "Hrajeme si"

Projekt: Vybudování a provoz DS Hrajeme si v Praze CZ.03.1.51/0.0/0­.0/15_036/0001718 pokračuje projektem: Provoz DS Hrajeme si v Praze: CZ.03.1.51/0.0/0­.0/17_074/0008525

Hrajeme si a objevujeme svět plný divů.

Zveme vás do dětské skupiny Hrajeme si.

Rodičům nabízíme péči o malé děti kvalifikovanými pečujícími osobami, které pracují s respektem k dětským potřebám, zejména formou hry.

Ve skupině je maximálně 12 dětí, o které se starají dvě až čtyři pečující.

Naším hlavním cílem je rozvoj sebeobsluhy, sebeuvědomění a rozvoj komunikačních dovedností dětí tak, aby byly připraveny na hladký vstup do mateřské školy.

Díky podpoře provozu ESF v dětské skupině nabízíme velmi příznivé ceny, poskytujeme sourozenecké slevy a adaptační pobyt dětí s rodiči zdarma.

Otevřeno máme od pondělí do pátku od 7:30 do 17:00 hod.

Jak se přihlásit?

Stačí kontaktovat Barboru Hurychovou na hurychova@prostorprorodinu.cz, domluví s vámi podrobnosti.

Dětská skupina je rodinného typu a rodiče jsou u nás vítáni stejně, jako vítáme zájem na spoluvytváření prostředí a aktivit pro vaše děti a zpětnou vazbu vaší spokojenosti.

Program: V tomto věku se děti nejvíce učí hrou a nápodobou. Podporujeme jejich kreativitu prostřednictvím vhodných hraček, nejčastěji z přírodních materiálů, a častým pobytem venku. Učíme děti tradicím souvisejícím s koloběhem roku a tvoříme s nimi jejich první malá umělecká díla.

Rozvoj sebeobsluhy a komunikačních dovedností probíhá přirozenou a respektující formou s přihlédnutím k individuali­tě dětí.

Do skupinky můžete nahlédnout zde.

Kdo o děti pečuje? Podívejte se sem.

Na začátku roku 2020 jsme se přihlásili k dobrovolnému auditu značky kvality, kterým jsme úspěšně prošli.

A co říkají rodiče?

„Chválím úplně nejvíce vstřícný přístup vedení i pečujících, a to nejen vůči samotným mrňatům, ale i vůči potřebám rodičů. Oceňuji snahu poskytnout dětem co možná nejkvalitnější péči včetně stravování, dcerka i my rodiče jsme moc spokojení. Naše ratolest se do skupinky vždycky moc těší, má ráda kolektiv dětí, učí se tvořit, tancuje, zpívá, chodí se proběhnout na hřiště s kamarády…prostě hromada prima rozvíjecích aktivit. Stejná pochvala patří i DS Medvídek v Berouně! "

Maminka Barunky (únor 2020)

„Chtěli bychom moc poděkovat za krásný rok, který Adámek strávil v DS Hrajeme si. Máte krásné prostory, kde Adámek vždy našel pro sebe místo, a velmi milé tety :) Oceňujeme také osobní přístup a partnerskou spolupráci s rodiči. Adámek pořád vzpomíná na svou „malou školku" a plyšáka pejska všude s sebou nosí."

Rodiče Adámka (září 2019)

„Děkujeme za vše, byla to radost chodit někam, kde jsou všichni tak milí a vstřícní, všude jen doporučujeme. Za pár let dorazím s mladším :) S pozdravem a díky"

Maminka Anna (září 2019)


Co ještě potřebujete vědět?

Ceník „Hrajeme si“

Provozní řád DS Hrajeme si

Zeptejte se Karoliny

Ochotně vám zodpoví všechny dotazy týkající se vzdělávání, zkoušek a Školy péče o děti.

odeslat dotaz

Naši partneři