+420 774 402 131
Prostor pro děti, prostor pro rodiče

Dětská skupinka "Hrajeme si"

Projekt: Vybudování a provoz DS Hrajeme si v Praze CZ.03.1.51/0.0/0­.0/15_036/0001718 pokračuje projektem: Provoz DS Hrajeme si v Praze: CZ.03.1.51/0.0/0­.0/17_074/0008525

Jsme rádi, že můžeme pokračovat v projektu MPSV OPZ: DS Hrajeme si v Praze: CZ.03.1.51/0.0/0­.0/19_103/0016669

Dětská skupina „Hrajeme si“ slouží rodinám, kde alespoň jedna osoba má vazbu na trh práce. Provoz zařízení podpoří rovné příležitosti žen a mužů při uplatnění na trhu práce. Dětská skupina „Hrajeme si“ doplňuje dosavadní institucionální zařízení v místě a dotváří ucelený systém péče o dítě od 1 roku. Provozováním zařízení péče o děti předškolního věku přispíváme k vhodnějším podmínkám pro zaměstnanost rodičů s dětmi.

Hrajeme si a objevujeme svět plný divů.

Zveme vás do dětské skupiny Hrajeme si.

Rodičům nabízíme péči o malé děti kvalifikovanými pečujícími osobami, které pracují s respektem k dětským potřebám, zejména formou hry.

Ve skupině je maximálně 12 dětí, o které se starají dvě až čtyři pečující.

Naším hlavním cílem je rozvoj sebeobsluhy, sebeuvědomění a rozvoj komunikačních dovedností dětí tak, aby byly připraveny na hladký vstup do mateřské školy.

Díky podpoře provozu ESF v dětské skupině nabízíme velmi příznivé ceny, poskytujeme sourozenecké slevy a slevy pro matky samoživitelky.

Otevřeno máme od pondělí do pátku od 7:30 do 17:00 hod.

KONTAKT DO SKUPINKY PRO RODIČE DĚTÍ, KTERÉ HRAJEME SI JIŽ NAVŠTĚVUJÍ: 776 476 151, hrajemesi@prostorprorodinu.cz

Dětská skupina je rodinného typu a rodiče jsou u nás vítáni stejně, jako vítáme zájem na spoluvytváření prostředí a aktivit pro vaše děti a zpětnou vazbu vaší spokojenosti.

Program: V tomto věku se děti nejvíce učí hrou a nápodobou. Podporujeme jejich kreativitu prostřednictvím vhodných hraček, nejčastěji z přírodních materiálů, a častým pobytem venku. Učíme děti tradicím souvisejícím s koloběhem roku a tvoříme s nimi jejich první malá umělecká díla.

Rozvoj sebeobsluhy a komunikačních dovedností probíhá přirozenou a respektující formou s přihlédnutím k individuali­tě dětí.

Do skupinky můžete nahlédnout zde.

Kdo o děti pečuje? Podívejte se sem.

Na začátku roku 2020 jsme se přihlásili k dobrovolnému auditu značky kvality, kterým jsme úspěšně prošli.


Co ještě potřebujete vědět?

Ceník „Hrajeme si“

Provozní řád DS Hrajeme si

Jak se přihlásit? Zeptejte se Katky

Ochotně vám zodpoví všechny dotazy týkající se dětských skupin Radost, Hrajeme si a Medvídek v Berouně. Můžete jí napsat také na e-mail novakova@prostorprorodinu.cz

odeslat dotaz

A co říkají rodiče?

„Moc děkujeme za Vaše služby. S Hrajeme si jsme byli opravdu spokojení – Izaiášek do skupinky chodil téměř dva roky. Počáteční adaptace byla těžší, je ale úžasné, že odchází zvyklý na kolektiv a na tety a s adaptací ve velké školce nemá žádný problém, což je pro mne takový zázrak. Chci moc ocenit a poděkovat především úžasnému týmu pečujících – Monče, Helče a Terezce, které mají úžasný přístup a Izaiáš s nimi byl opravdu moc rád.:) Děkujeme a přejeme hodně štěstí v dalších aktivitách."

Maminka Iziáška (září 2021)

„Valinka byla ve školce moc spokojená, byla to její první školka a má jen dobré zkušenosti. Já měla strach, jak se jí bude ve školce líbit, a nakonec po každé návštěvě vyváděla, protože nechtěla jít domů :-) Vřele budu všem doporučovat."

Maminka Valinky (leden 2021)

„S naším zapojením do skupinky Hrajeme si jsme byly já i dcera velmi spokojené. Dcerka ocenila malý, ale přesto rozmanitý kolektiv dětí, výtvarné a hudební aktivity. Já bych ocenila vstřícný a aktivní přístup pečujících. Například ve vztahu k odplenkování byly se svými zkušenostmi, odvahou a důsledností úspěšnější než my doma ;-) Po půl roce je z našeho stydlivého batolátka už zkušená slečna, která se těší na nástup do státní školky, tak doufám že ji tam nezklamou :-)"

Maminka Dora (prosinec 2020)

„Tedík byl minulý týden ve čtvrtek naposledy u Vás v DS Hrajeme si. Tímto bych Vám chtěla ze srdce poděkovat, hlavně za pomoc, kterou jste mi poskytli jako samoživitelce. Tedíkovi se u Vás moc líbilo, spoustu se toho naučil a chodil do skupinky pokaždé velmi rád, nejen kvůli dětem, ale i kvůli super tetám. Takže ještě jednou mnohokrát díky, jsem Vám velmi vděčná, budu Vás doporučovat dále a kdyby se mi náhodou poštěstilo, tak i další dítko bych k Vám neváhala dát :) Mějte se všichni báječně a přeji mnoho zdarů a štěstí do dalších let!"

Maminka Tedíka (srpen 2020)

„Chválím úplně nejvíce vstřícný přístup vedení i pečujících, a to nejen vůči samotným mrňatům, ale i vůči potřebám rodičů. Oceňuji snahu poskytnout dětem co možná nejkvalitnější péči včetně stravování, dcerka i my rodiče jsme moc spokojení. Naše ratolest se do skupinky vždycky moc těší, má ráda kolektiv dětí, učí se tvořit, tancuje, zpívá, chodí se proběhnout na hřiště s kamarády… prostě hromada prima rozvíjecích aktivit. Stejná pochvala patří i DS Medvídek v Berouně! "

Maminka Barunky (únor 2020)

„Všem z Prostoru pro rodinu bych ráda poděkovala za vaši péči, přístup, komunikaci a mnohdy vstřícné kroky. Rozárka u vás byla moc spokojená, já také. Moc nás mrzí, že musíme skupinku opustit. Ještě jednou děkujeme a přejeme vám všem jen to nejlepší."

Maminka Rozárky (leden 2020)

Zeptejte se Karoliny

Ochotně vám zodpoví všechny dotazy týkající se vzdělávání, zkoušek a Školy péče o děti.

odeslat dotaz

Naši partneři