+420 774 402 131
Prostor pro děti, prostor pro rodiče

Dětská skupinka "Hrajeme si"

Projekt: Vybudování a provoz DS Hrajeme si v Praze CZ.03.1.51/0.0/0­.0/15_036/0001718 pokračuje projektem: Provoz DS Hrajeme si v Praze: CZ.03.1.51/0.0/0­.0/17_074/0008525

Hrajeme si a objevujeme svět plný divů.

Zveme vás do dětské skupiny Hrajeme si.

Rodičům nabízíme péči o malé děti kvalifikovanými pečujícími osobami, které pracují s respektem k dětským potřebám, zejména formou hry.

Ve skupině je maximálně 12 dětí, o které se starají dvě až čtyři pečující.

Naším hlavním cílem je rozvoj sebeobsluhy, sebeuvědomění a rozvoj komunikačních dovedností dětí tak, aby byly připraveny na hladký vstup do mateřské školy.

Díky podpoře provozu ESF v dětské skupině nabízíme velmi příznivé ceny, poskytujeme sourozenecké slevy a slevy pro matky samoživitelky.

Otevřeno máme od pondělí do pátku od 7:30 do 17:00 hod.

KONTAKT DO SKUPINKY PRO RODIČE DĚTÍ, KTERÉ HRAJEME SI JIŽ NAVŠTĚVUJÍ: 776 476 151, hrajemesi@prostorprorodinu.cz

Dětská skupina je rodinného typu a rodiče jsou u nás vítáni stejně, jako vítáme zájem na spoluvytváření prostředí a aktivit pro vaše děti a zpětnou vazbu vaší spokojenosti.

Program: V tomto věku se děti nejvíce učí hrou a nápodobou. Podporujeme jejich kreativitu prostřednictvím vhodných hraček, nejčastěji z přírodních materiálů, a častým pobytem venku. Učíme děti tradicím souvisejícím s koloběhem roku a tvoříme s nimi jejich první malá umělecká díla.

Rozvoj sebeobsluhy a komunikačních dovedností probíhá přirozenou a respektující formou s přihlédnutím k individuali­tě dětí.

Do skupinky můžete nahlédnout zde.

Kdo o děti pečuje? Podívejte se sem.

Na začátku roku 2020 jsme se přihlásili k dobrovolnému auditu značky kvality, kterým jsme úspěšně prošli.


Co ještě potřebujete vědět?

Ceník „Hrajeme si“

Provozní řád DS Hrajeme si

Jak se přihlásit? Zeptejte se Kateřiny

Ochotně vám zodpoví všechny dotazy týkající se dětských skupin Radost, Hrajeme si a Medvídek v Berouně. Můžete jí napsat na e-mail novakova@prostorprorodinu.cz

odeslat dotaz

A co říkají rodiče?

„Tedík byl minulý týden ve čtvrtek naposledy u Vás v DS Hrajeme si. Tímto bych Vám chtěla ze srdce poděkovat, hlavně za pomoc, kterou jste mi poskytli jako samoživitelce. Tedíkovi se u Vás moc líbilo, spoustu se toho naučil a chodil do skupinky pokaždé velmi rád, nejen kvůli dětem, ale i kvůli super tetám. Takže ještě jednou mnohokrát díky, jsem Vám velmi vděčná, budu Vás doporučovat dále a kdyby se mi náhodou poštěstilo, tak i další dítko bych k Vám neváhala dát :) Mějte se všichni báječně a přeji mnoho zdarů a štěstí do dalších let!"

Maminka Tedíka (srpen 2020)

„Chválím úplně nejvíce vstřícný přístup vedení i pečujících, a to nejen vůči samotným mrňatům, ale i vůči potřebám rodičů. Oceňuji snahu poskytnout dětem co možná nejkvalitnější péči včetně stravování, dcerka i my rodiče jsme moc spokojení. Naše ratolest se do skupinky vždycky moc těší, má ráda kolektiv dětí, učí se tvořit, tancuje, zpívá, chodí se proběhnout na hřiště s kamarády… prostě hromada prima rozvíjecích aktivit. Stejná pochvala patří i DS Medvídek v Berouně! "

Maminka Barunky (únor 2020)

„Všem z Prostoru pro rodinu bych ráda poděkovala za vaši péči, přístup, komunikaci a mnohdy vstřícné kroky. Rozárka u vás byla moc spokojená, já také. Moc nás mrzí, že musíme skupinku opustit. Ještě jednou děkujeme a přejeme vám všem jen to nejlepší."

Maminka Rozárky (leden 2020)

„Chtěli bychom moc poděkovat za krásný rok, který Adámek strávil v DS Hrajeme si. Máte krásné prostory, kde Adámek vždy našel pro sebe místo, a velmi milé tety :) Oceňujeme také osobní přístup a partnerskou spolupráci s rodiči. Adámek pořád vzpomíná na svou „malou školku" a plyšáka pejska všude s sebou nosí."

Rodiče Adámka (září 2019)

„Děkujeme za vše, byla to radost chodit někam, kde jsou všichni tak milí a vstřícní, všude jen doporučujeme. Za pár let dorazím s mladším :) S pozdravem a díky"

Maminka Anna (září 2019)

"Nenašli jste, co jste potřebovali?"

Zeptejte se Karoliny

Ochotně vám zodpoví všechny dotazy týkající se vzdělávání, zkoušek a Školy péče o děti.

odeslat dotaz

Naši partneři