+420 774 402 131
Prostor pro děti, prostor pro rodiče

Firma
pro rodinu

Připojte se k osvíceným zaměstnavatelům a podporujte rodiny. Pomozte rodičům s malými dětmi ve sladění pracovního a rodinného života. Můžeme Vám v tom být partnery.

Prostor pro rodinu od r. 2012 spolupracuje se zaměstnavateli v oblasti využití služeb péče o děti jako benefitu pro rodiče. Nabízíme osobní konzultace, kulaté stoly, workshopy pro rodiče. Poradenství, jak založit vlastní firemní školku či dětskou skupinu, jak získat dobrou chůvu..

Podpořte nás
a naši práci

Za jakoukoliv finanční podporu budeme velmi rádi.
Pokud bude pravidelná, budeme o to vděčnější.
O daru vám samozřejmě vystavíme potvrzení pro daňový odpočet.

Číslo našeho transparentního účtu:
4001258001/5500

Spolupráce
s firmami

Chcete s námi měnit společenské klima směrem k otevřenosti, toleranci a spokojenosti a tvořit prostor pro rodiny v srdci společnosti? Staňte se patrony zařízení péče o děti. Přijďte se k nám podívat a přispějte na udržitelný provoz.

Podpora malých dětských kolektivů je investicí do budoucna.

Co za příspěvek můžete získat?

  • Benefity pro své zaměstnance v podobě možnosti umístění jejich dětí k nám do některého zařízení.
  • Možnost strávit firemní dobrovolnický den u nás v zařízeních.
  • Rady a diskuzi nad vaší firemní prorodinnou politikou.
  • Pomoc se zřízením vlastní firemní školky.

Uvítáme
dobrovolníky

Máte-li volný čas a chcete-li jej smysluplně využít, přidejte se k nám. Hledáme dobrovolníky, kteří nám pomohou s chodem a administrativou v kanceláři či se zapojí do práce v našich dětských skupinách nebo dětských klubech. Další ruce přijdou vhod i při nárazových akcích, které organizujeme nebo se do nich zapojujeme. Napište nám na e-mail info@prostorprorodinu.cz a společně jistě najdeme činnost, která vám bude vyhovovat a také vás naplňovat.

Naši partneři