+420 774 402 131
Prostor pro děti, prostor pro rodiče

Dětská skupina "Medvídek v Berouně"

Skupina fungovala v projektech Vybudování a provoz DS Medvídek v Berouně (2017–2019) a Provoz DS Medvídek v Berouně (2019–2022). Nyní funguje se státním příspěvkem na provoz dětské skupiny – normativ dle zákona o dětské skupině č. 247/2014 sb. Více zde.

Dětská skupina „Medvídek v Berouně“ slouží rodinám, kde alespoň jedna osoba má vazbu na trh práce. Provoz zařízení podpoří rovné příležitosti žen a mužů při uplatnění na trhu práce. Dětská skupina „Medvídek v Berouně“ doplňuje dosavadní institucionální zařízení v místě a dotváří ucelený systém péče o dítě od 1 roku. Provozováním zařízení péče o děti předškolního věku přispíváme k vhodnějším podmínkám pro zaměstnanost rodičů s dětmi.

Pro péči a radost vašich dětí aneb jaké to mohlo být, než se medvěd dostal do znaku města Berouna?

Zveme vás do dětské skupiny Medvídek v Berouně.

Rodičům nabízíme péči o malé děti kvalifikovanými pečujícími osobami, které pracují s respektem k dětským potřebám, zejména formou hry.

Ve skupině je maximálně 12 dětí, o které se starají dvě až čtyři pečující.

Naším hlavním cílem je rozvoj sebeobsluhy, sebeuvědomění a rozvoj komunikačních dovedností dětí tak, aby byly připravené na hladký vstup do mateřské školy.

Otevřeno máme od pondělí do pátku. Od 7:30 do 14:30 hod dětská skupina. Od 14:30 do 16:30 hod odpolední klub.

KONTAKT DO SKUPINKY PRO RODIČE DĚTÍ, KTERÉ MEDVÍDKA JIŽ NAVŠTĚVUJÍ: 778 513 121, medvidek@prostorprorodinu.cz

Dětská skupina je rodinného typu a rodiče jsou u nás vítáni, stejně jako vítáme zájem na spoluvytváření prostředí a aktivit pro vaše děti a zpětnou vazbu vaší spokojenosti.

Víme, že dětem je nejlépe při hře venku, proto se snažíme uzpůsobit program tak, aby strávily co nejvíce času v přírodě. Přirozenou součástí programu jsou půldenní výlety do přírody, do okolních lesů. K přepravě na tyto půldenní „vandry” využíváme blízkost berounského nádraží.

Do skupinky můžete nahlédnout zde.

Kdo o děti pečuje? Podívejte se sem.

Na začátku roku 2020 jsme se přihlásili k dobrovolnému auditu značky kvality, kterým jsme úspěšně prošli. Od začátku platnosti novely zákona 247/2014 Sb. byl audit nahrazen standardy kvality, které musí splnit každá skupina.

V odpoledních hodinách zde probíhá Výtvarně-tvořivý klub, Hudebně-pohybový klub a Ekologický klub.


Co ještě potřebujete vědět?

Ceník pro děti do 3 let

Ceník pro děti od 3 let

Jak se přihlásit? Zeptejte se Katky

Ochotně vám zodpoví všechny dotazy týkající se dětských skupin Radost, Hrajeme si, Medvídek v Berouně, Dětská skupina adaptační a Jabloňka.

odeslat dotaz

A co říkají rodiče?

„Moc děkuji za to, jak děti vedete. Mrzí nás, že s vámi nemůžeme pokračovat."

Maminka Rozálie (srpen 2023)

„Děkujeme, že jste si našli k Míšovi cestu, která mu vyhovovala. Moc se do skupinky těšil a to jen díky vašemu laskavému přístupu."

Maminka Míši (srpen 2023)

„Moc děkujeme za rok, který mohla Beáta strávit ve vaší skupince. Prostředí a přístup byl skvělý a určitě se za vámi zastavíme. Beáta si moc oblíbila Hanku."

Maminka Beátky (srpen 2023)

„Když jsem hledala dětskou skupinu pro svou rok a půl starou dceru, vybrala jsem si DS Medvídek na základě recenzí a bylo to jedno z nelepších rozhodnutí. Krásné prostředí, perfektní péče personálu, program pro děti včetně výletů a akcí i pro rodiče spolu se vstřícností a skvělou komunikací – díky tomuto se skupinka nelíbila jen dceři, ale i mně. Pokud bych se měla rozhodovat znovu, rozhodně bych opět zvolila DS Medvídek."

Maminka Evičky (září 2022)

S péčí jsem byla velmi spokojena, Šárka se toho spoustu naučila. Je mi líto, že musím docházku dcery ukončit, a současně děkuji za veškerou péči, která jí byla poskytnuta.

Maminka Šárky (únor 2021)

Zeptejte se Karoliny

Ochotně vám zodpoví všechny dotazy týkající se vzdělávání, nabídek práce, zkoušek a Školy péče o děti.

odeslat dotaz

Naši partneři