+420 774 402 131
Prostor pro děti, prostor pro rodiče

Dětská skupinka "Medvídek v Berouně"

Provoz DS Medvídek v Berouně CZ.03.1.51/0.0/0­.0/19_101/0014103

Dětská skupina „Medvídek v Berouně“ se nachází, jak už název napovídá, v Berouně a je určena pro děti od 1 roku do začátku školní docházky. Ve skupině je maximálně 12 dětí a spolu s nimi jsou zde dvě až čtyři pečující. Dětská skupina Medvídek v Berouně se nachází v ulici Tyršova 58/10 v Berouně (viz mapa). Kontakt přímo do skupiny: medvidek@prostorprorodinu.cz, tel.: +420 778 513 121 (raději sms).

Jak se přihlásit?

Chcete-li k nám do některé z dětských skupin přihlásit své dítě, napište nám na email info@prostorprorodinu.cz. Domluvíme se na podrobnostech.

Dětská skupina je rodinného typu a rodiče jsou u nás vítáni, stejně jako vítáme zájem na spoluvytváření prostředí a aktivit pro vaše děti a zpětnou vazbu vaší spokojenosti.

Pro více informací a přihlášení kontaktujte K. Nedělovou na emailu info@prostorprorodinu.cz nebo tel. 774 442 131.

Dětská skupina „Medvídek v Berouně“ je určena dětem ve věku od 1 do 4 let. Ve skupince maximálně 12 dětí jsou s dětmi vždy podle počtu přítomných dětí 2 až 4 pečovatelky/pe­čovatelé. Snažíme se, aby se děti setkávaly se stejnými pečujícími osobami a mohly si vytvořit úzkou vazbu tak, jak jsou v tomto malém věku zvyklé z rodiny.

Program: V tomto věku se děti nejvíce učí hrou a nápodobou. Podporujeme jejich kreativitu prostřednictvím vhodných hraček, nejčastěji z přírodních materiálů, a častým pobytem venku. Děti učíme tradicím souvisejícím s koloběhem roku a tvoříme s nimi jejich první malá umělecká díla. Rozvoj sebeobsluhy a komunikačních dovedností probíhá přirozenou a respektující formou s přihlédnutím k individuali­tě dětí.

Zeptejte se Karoliny

Ochotně Vám zodpoví všechny dotazy týkající se dětských skupin a Školy péče o děti.

odeslat dotaz

Naši partneři