+420 774 402 131
Prostor pro děti, prostor pro rodiče

Dětská skupina "Radost"

Skupina fungovala v projektech Vybudování a provoz DS Radost v Praze (2016–2018), Dětská skupina Radost (2018–2020) a DS Radost v Praze (2020–2022). Nyní funguje se státním příspěvkem na provoz dětské skupiny – normativ dle zákona o dětské skupině č. 247/2014 sb. Více zde.

Dětská skupina „Radost“ slouží rodinám, kde alespoň jedna osoba má vazbu na trh práce. Provoz zařízení podpoří rovné příležitosti žen a mužů při uplatnění na trhu práce. Dětská skupina „Radost“ doplňuje dosavadní institucionální zařízení v místě a dotváří ucelený systém péče o dítě od 1 roku. Provozováním zařízení péče o děti předškolního věku přispíváme k vhodnějším podmínkám pro zaměstnanost rodičů s dětmi.

Radost z pohybu, radost ze hry, radost z přírody.

Zveme vás do dětské skupiny Radost.

Rodičům nabízíme péči o děti kvalifikovanými pečujícími osobami, které pracují s respektem k dětským potřebám.

Doporučujeme dětem přibližně ve věku 2–6 let, které potřebují více pohybu a dynamičtější aktivity a nejsou již tolik vázané na rodiče nebo pečující osobu.

Ve skupině je maximálně 12 dětí, o které se starají dvě až tři pečující.

U dětí podporujeme objevování jejich vlastních cest a nových zkušeností, prostředí je připravené pro pohyb, hru a enviromentální výchovu.

Otevřeno máme od pondělí do pátku. Od 7:30 do 14:30 hod dětská skupina. Od 14:30 do 16:30 hod odpolední klub.

KONTAKT DO SKUPINKY PRO RODIČE DĚTÍ, KTERÉ RADOST JIŽ NAVŠTĚVUJÍ: 774 808 293, radost@prostorprorodinu.cz

Dětská skupina je rodinného typu a rodiče jsou u nás vítáni stejně, jako vítáme zájem na spoluvytváření prostředí a aktivit pro vaše děti a zpětnou vazbu vaší spokojenosti.

Pro děti je připraveno příjemné prostředí, kde mohou zapojovat své smysly a poznávat okolní svět, sledovat koloběh roku a jeho tradice a učit se prostřednictvím zážitků.

Nedílnou a důležitou součástí výchovy je pobyt venku a objevování přírodních zákonitostí.

Děti jsou vedeny ke spolupráci a vzájemné pomoci. Jsou podporovány v tvořivé i umělecké činnosti, zvládáním jednoduchých řemeslných činností a svobodnou hrou v přírodě nebo uvnitř.

Do skupinky můžete nahlédnout zde.

Kdo o děti pečuje? Podívejte se sem.

Na začátku roku 2020 jsme se přihlásili k dobrovolnému auditu značky kvality, kterým jsme úspěšně prošli.


Co ještě potřebujete vědět?

Ceník pro děti do 3 let

Ceník pro děti od 3 let

Jak se přihlásit? Zeptejte se Katky

Ochotně vám zodpoví všechny dotazy týkající se dětských skupin Radost, Hrajeme si a Medvídek v Berouně. Můžete jí napsat také na e-mail novakova@prostorprorodinu.cz

odeslat dotaz

A co říkají rodiče?

„Dcera navštěvovala skupinku Radost od 2–3 let. Adaptovala se velmi rychle díky šikovným paním učitelkám, kterým na dětech opravdu záleží. Téměř každý den něco vyráběli a snažili se vzít děti ven za každého počasí. Vyzvedávala jsem ji vždy veselou a spokojenou. Skupinku můžu s klidným svědomím doporučit."

Maminka Lucie Wagnerová (září 2021)

„Všem, kteří se o Vendu starali a se mnou komunikovali, MOC DĚKUJEME za velkou vstřícnost, trpělivost a empatii. Radost nám přirostla k srdci. Ve skupince bylo znát, že tento prostor tvoří lidé, které jejich práce naplňuje a kteří ji dělají, jak nejlépe umí. Máte vše výborně vymyšlené, nastavené a zpracované – ať se to týká programu, prostředí, komunikace. Snad to nevyzní příliš pateticky, ale jsem přesvědčená, že pro Vendu jste byli tím nejlepším možným startem do „organizované společnosti". Přeji všem z Prostoru pro rodinu hodně zdraví, štěstí a samozřejmě – radosti ; ))! A ať ve vaší práci vytrváte! Děkujeme!!!"

Maminka Vendy (září 2021)

„Byl to šťastnej den, když jsme tenkrát na hřišti s Anny „sbalily" tety z dětský skupinky Prostoru pro rodinu. Anny byla ještě špunt, kterýmu ani zdaleka nebyly dva, ale už tenkrát je ukecala. Žijem v době v jaký žijem a teď do skupinky nechodí, ale i tak tety na svoje děti myslej a dnešní zastavení u parapetu bylo vážně svátečně dojemný. Všechny moc zdravíme a děkujeme, že máme díky vám život o tolik bohatší a hezčí."

Maminka Anny (duben 2021)

„Syn byl ve školce moc spokojený. Velmi si rozuměl se skvělou paní učitelkou Bárou a dobře mu bylo i s Terkou, která s ním často něco tvořila. Já jsem velmi oceňovala přátelskou atmosféru školky i to, že s dětmi chodily paní učitelky ven prakticky za jakéhokoliv počasí. Líbilo se mi, že paní učitelky nenahnaly všechny děti po obědě do postýlek, ale že více méně nechaly na dětech, zda usnou. Než si Kryštofek zvykl, posílaly paní učitelky dopolední fota nebo videa, abych viděla, že ten pláč při loučení už Kryštofka přešel. Za to jsem byla opravdu vděčná, protože se mi ulevilo a já se mohla soustředit na práci. Školka Radost pomohla Kryštůfkovi vstoupit do školkového světa a já za to děkuji. Teď chodí Kryštofek do jiné školky bráchou (kam s plenami nemohl) a i díky přípravě v Radosti zvládl přechod výborně. Děkuji a přeji Vám úspěšný vstup do nového týdne a školce mnoho spokojených dětí i jejich rodičů."

Maminka Kryštůfka (únor 2021)

„Jsme u vás s péčí spokojeni, obzvlášť s každodenními procházkami a individuálním přístupem."

Maminka Viléma (květen 2020)

„S vaší péčí jsme byli vždy spokojeni. Děkujeme."

Maminka Olafa (duben 2020)

„Děkujeme, Lukášovi se s Vámi moc líbilo."

Maminka Lukáše (duben 2020)

Zeptejte se Karoliny

Ochotně vám zodpoví všechny dotazy týkající se vzdělávání, zkoušek a Školy péče o děti.

odeslat dotaz

Naši partneři