+420 774 402 131
Prostor pro děti, prostor pro rodiče

Dětská skupina "Do malého světa"

Zveme vás do dětské skupiny Do malého světa.

Rodičům nabízíme péči o malé děti kvalifikovanými pečujícími osobami, které pracují s respektem k dětským potřebám, zejména formou hry.

Ve skupině je maximálně 12 dětí, o které se starají dvě až tři pečující.

Naším hlavním cílem je rozvoj sebeobsluhy, sebeuvědomění a rozvoj komunikačních dovedností dětí tak, aby byly připraveny na hladký vstup do mateřské školy.

Otevřeno máme od pondělí do pátku od 7:30 do 14:30 hod.

KONTAKT DO SKUPINKY PRO RODIČE DĚTÍ, KTERÉ DO MALÉHO SVĚTA JIŽ NAVŠTĚVUJÍ: 731 407 081, dosveta@prostorprorodinu.cz

Do Malého Světa

Dětská skupina je rodinného typu a rodiče jsou u nás vítáni stejně, jako vítáme zájem na spoluvytváření prostředí a aktivit pro vaše děti a zpětnou vazbu vaší spokojenosti.

Program: V tomto věku se děti nejvíce učí hrou a nápodobou. Podporujeme jejich kreativitu prostřednictvím vhodných hraček, nejčastěji z přírodních materiálů, a častým pobytem venku. Učíme děti tradicím souvisejícím s koloběhem roku a tvoříme s nimi jejich první malá umělecká díla.

Rozvoj sebeobsluhy a komunikačních dovedností probíhá přirozenou a respektující formou s přihlédnutím k individuali­tě dětí.

Do skupinky můžete nahlédnout zde.

Kdo o děti pečuje? Podívejte se sem.

Co ještě potřebujete vědět?

Ceník pro děti do 3 let

Ceník pro děti od 3 let

Jak bude přihlášení probíhat?

  1. Společně s Monikou naplánujete návštěvu v našem zařízení péče o děti a ověříte si kapacitu pro dny, ve které chcete, aby k nám vaše dítě docházelo.
  2. Následně nám pošlete vyplněnou přihlášku.
  3. Zajistíte si dokumenty, které jsou nutné pro zahájení docházky: evidenční list, smlouvu a potvrzení o postavení na trhu práce. Příslušné formuláře můžete obdržet při prohlídce nebo vám je zašleme elektronicky.
  4. Domluvíte si datum zahájení docházky.

Jak se přihlásit? Zeptejte se Kateřiny

Ochotně vám zodpoví všechny dotazy týkající se dětských skupin První krůčky, První slova, Jako doma a Do malého světa. Můžete jí napsat také na e-mail lockenbauerova@prostorprorodinu.cz

odeslat dotaz

A co říkají rodiče?

„Dneska jsme odcházely a Judit posílala paní učitelce pusinky. Jsem dojatá. Díky moc za to, co děláte."

Maminka Judit (listopad 2022)

Naši partneři