+420 774 402 131
Prostor pro děti, prostor pro rodiče

Dětská skupina První krůčky

Zveme vás do dětské skupiny První krůčky.

Rodičům nabízíme péči o malé děti kvalifikovanými pečujícími osobami, které pracují s respektem k dětským potřebám, zejména formou hry.

Ve skupině jsou maximálně 4 děti, o které se stará jedna až dvě pečující.

Naším hlavním cílem je rozvoj sebeobsluhy, sebeuvědomění a rozvoj komunikačních dovedností dětí tak, aby byly připraveny na hladký vstup do mateřské školy.

Otevřeno máme od pondělí do pátku od 7:30 do 14:30 hod.

KONTAKT DO SKUPINKY PRO RODIČE DĚTÍ, KTERÉ PRVNÍ KRŮČKY JIŽ NAVŠTĚVUJÍ: 608 610 952, krucky@prostorprorodinu.cz

První krůčky

Dětská skupina je rodinného typu a rodiče jsou u nás vítáni stejně, jako vítáme zájem na spoluvytváření prostředí a aktivit pro vaše děti a zpětnou vazbu vaší spokojenosti.

Program: V tomto věku se děti nejvíce učí hrou a nápodobou. Podporujeme jejich kreativitu prostřednictvím vhodných hraček, nejčastěji z přírodních materiálů, a častým pobytem venku. Učíme děti tradicím souvisejícím s koloběhem roku a tvoříme s nimi jejich první malá umělecká díla.

Rozvoj sebeobsluhy a komunikačních dovedností probíhá přirozenou a respektující formou s přihlédnutím k individuali­tě dětí.

Do skupinky můžete nahlédnout zde.

Kdo o děti pečuje? Podívejte se sem.

Co ještě potřebujete vědět?

Ceník pro děti do 3 let

Ceník pro děti od 3 let

Jak bude přihlášení probíhat?

  1. Společně s Monikou naplánujete návštěvu v našem zařízení péče o děti a ověříte si kapacitu pro dny, ve které chcete, aby k nám vaše dítě docházelo.
  2. Následně nám pošlete vyplněnou přihlášku.
  3. Zajistíte si dokumenty, které jsou nutné pro zahájení docházky: evidenční list, smlouvu a potvrzení o postavení na trhu práce. Příslušné formuláře můžete obdržet při prohlídce nebo vám je zašleme elektronicky.
  4. Domluvíte si datum zahájení docházky.

Jak se přihlásit? Zeptejte se Kateřiny

Ochotně vám zodpoví všechny dotazy týkající se dětských skupin První krůčky, První slova, Jako doma a Do malého světa. Můžete jí napsat také na e-mail lockenbauerova@prostorprorodinu.cz

odeslat dotaz

A co říkají rodiče?

„Děkuji za vše! Moc jste nám pomohli. Díky moc Báře – byla skvělá!"

Maminka Maxmiliana (srpen 2023)

„Ještě jednou Vám a týmu za vše děkujeme, možnost chodit do dětské skupinky byla pro nás zásadní. Maxovi se u vás moc líbilo. Děkujeme ještě jednou za možnost k vám docházet. Opravdu nám to moc pomohlo!"

Maminka Maxe (červenec 2023)

„Moc za vše děkujeme, Jarouškovi se ve skupince moc líbilo, oblíbil si zejména pečující Barunku, vždycky se celý rozzářil, když ji uviděl :)"

Maminka Jarouška (červenec 2023)

„Ještě jednou moc děkuji za možnost a místo pro Samuela, Samuel si to ve skupince moc oblíbil, péče o něj byla skvělá a bude mu to chybět! Chtěla bych poděkovat i za akci minulý týden, byl to skvělý nápad a Samíkovi se to moc líbilo!"

Maminka Samíka (listopad 2022)

Naši partneři