+420 774 402 131
Prostor pro děti, prostor pro rodiče

Dětská skupina První krůčky

Zveme vás do dětské skupiny První krůčky.

Rodičům nabízíme péči o malé děti kvalifikovanými pečujícími osobami, které pracují s respektem k dětským potřebám, zejména formou hry.

Ve skupině jsou maximálně 4 děti, o které se stará jedna až dvě pečující.

Naším hlavním cílem je rozvoj sebeobsluhy, sebeuvědomění a rozvoj komunikačních dovedností dětí tak, aby byly připraveny na hladký vstup do mateřské školy.

Otevřeno máme od pondělí do pátku od 7:30 do 14:30 hod.

KONTAKT DO SKUPINKY PRO RODIČE DĚTÍ, KTERÉ PRVNÍ KRŮČKY JIŽ NAVŠTĚVUJÍ: 608 610 952, krucky@prostorprorodinu.cz

První krůčky

Dětská skupina je rodinného typu a rodiče jsou u nás vítáni stejně, jako vítáme zájem na spoluvytváření prostředí a aktivit pro vaše děti a zpětnou vazbu vaší spokojenosti.

Program: V tomto věku se děti nejvíce učí hrou a nápodobou. Podporujeme jejich kreativitu prostřednictvím vhodných hraček, nejčastěji z přírodních materiálů, a častým pobytem venku. Učíme děti tradicím souvisejícím s koloběhem roku a tvoříme s nimi jejich první malá umělecká díla.

Rozvoj sebeobsluhy a komunikačních dovedností probíhá přirozenou a respektující formou s přihlédnutím k individuali­tě dětí.

Do skupinky můžete nahlédnout zde.

Co ještě potřebujete vědět?

Ceník pro děti do 3 let

Ceník pro děti od 3 let

Jak bude přihlášení probíhat?

  1. Společně s Monikou naplánujete návštěvu v našem zařízení péče o děti a ověříte si kapacitu pro dny, ve které chcete, aby k nám vaše dítě docházelo.
  2. Následně nám pošlete vyplněnou přihlášku.
  3. Zajistíte si dokumenty, které jsou nutné pro zahájení docházky: evidenční list, smlouvu a potvrzení o postavení na trhu práce. Příslušné formuláře můžete obdržet při prohlídce nebo vám je zašleme elektronicky.
  4. Domluvíte si datum zahájení docházky.

Jak se přihlásit? Zeptejte se Moniky

odeslat dotaz

A co říkají rodiče?

„Ještě jednou moc děkuji za možnost a místo pro Samuela, Samuel si to ve skupince moc oblíbil, péče o něj byla skvělá a bude mu to chybět! Chtěla bych poděkovat i za akci minulý týden, byl to skvělý nápad a Samíkovi se to moc líbilo!

Maminka Samíka (listopad 2022)

Naši partneři